Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

Najmłodsi surferzy na fali. Intratel sponsorem Wakacyjnej Ligi Windsurfingowej

Chmury, przelotny deszcz i 13 węzłów wiatru. Warunki nie były łatwe, ale młodzi zawodnicy poradzili sobie świetnie. Ponad 40 dziewcząt i chłopców wzięło udział w kolejnych zawodach z cyklu Wakacyjna Liga Windsurfingowa, zaliczanych do amatorskiego Pucharu Polski. Intratel jest jednym ze sponsorów regat. Tym razem (9.08) wyścig odbył się na terenie kempingu Kaper w Chałupach.

 

Czytaj więcej...

Intratel członkiem HNC-USF - nowej platformy współpracy strategicznej dla firm IT

Nowe przestrzenie do innowacyjnej współpracy – to główny cel platformy HNC-USF, łączącej firmy IT z Polski, Finlandii, Estonii i Chin. Działanie platformy zainaugurował cykl spotkań firm założycielskich w chińskim mieście Ningbo. Ze strony Intratel sp. z o.o. wziął w nich udział Prezes Zarządu, Dariusz Daniluk.

Czytaj więcej...

Intratel wśród najlepszych partnerów Dell

Już po raz piąty, podczas uroczystej gali Partner Awards, Dell EMC przyznało nagrody partnerom, którzy wykazali się w zeszłym roku największym zaangażowaniem i skutecznością w sprzedaży produktów i rozwiązań tego producenta.

Czytaj więcej...

Intratel Partnerem GOLD SonicWall

SonicWall to wiodący na świecie producent rozwiązań w obszarze cyberbezpieczeństwa. Intratel, jako Partner Sonicwall, od tego roku wdraża te rozwiązania oficjalnie na poziomie GOLD.

Poziom partnerski GOLD daje naszym klientom gwarancję jakości i pewność, że otrzymują dobrze zaprojektowane rozwiązanie instalowane przez prawdziwych ekspertów ds. bezpieczeństwa sieci.

Więcej o Sonicwall.