Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

Intratel partnerem Dell Technologies Forum 2018

Jak najnowsze narzędzia i rozwiązania informatyczne pomagają w rozwoju biznesu? Dokąd prowadzi nas cyfrowa transformacja? Na te i inne pytania eksperci ze świata IT i biznesu będą odpowiadać podczas Dell Technologies Forum - konferencji i targów, które odbędą się  11 września 2018 w Warszawie.

Czytaj więcej...

Dell World 2018

W Las Vegas w dn. 30 kwietnia-3 maja odbyła się największa, doroczna impreza organizowana przez Dell Technologies. Wśród 14 tys. uczestników znaleźli się klienci, partnerzy, analitycy i dziennikarze. Była to świetna okazja, aby poznać nowe produkty i technologie, nad którymi pracuje koncern.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe

Postępowania o udzielenie zamówienia mającego na celu wybór dostawcy w projekcie "Badania nad urządzeniem do zaawansowanych usług bezpiecznej transmisji, składowania, współdzielenia danych w modelu chmury obliczeniowej" dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Czytaj więcej...

Intratel był partnerem Ogólnopolskiego zjazdu użytkowników systemów CompuGroup Medical Polska

Intratel był jednym z partnerów konferencji CGM Polska, która odbyła się 26 kwietnia 2018 r. w malowniczych murach Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim.

Czytaj więcej...