Śniadanie technologiczne Intratel i Lenovo

04.06.2024

Udostępnij

Jako dostawca rozwiązań i usług IT, z przyjemnością informujemy o naszym najnowszym wydarzeniu - Śniadanie Technologiczne, które odbyło się 4 czerwca w zabytkowej Fabryce Norblina. Współpracując z Lenovo, światowym liderem technologicznym, stworzyliśmy wyjątkową platformę wymiany wiedzy i doświadczeń między profesjonalistami branży.

 

 

Podczas wydarzenia mieliśmy przyjemność zaprezentować najnowsze rozwiązania Lenovo w zakresie komputerów klienckich, centrów danych, rozwiązań biznesowych Motorola, stacji graficznych AMD oraz laptopów i stacji roboczych Lenovo dla biznesu z procesorami AMD. Była to doskonała okazja, aby zapoznać naszych gości z innowacjami technologicznymi, które mogą mieć znaczący wpływ na rozwój ich działalności.

 

 

Jednym z kluczowych elementów naszego spotkania była strefa demonstracyjna, gdzie uczestnicy mogli z bliska zobaczyć i przetestować najnowszy sprzęt Lenovo. Na ekspozycji znalazły się między innymi laptopy ThinkPad i rozwiązania biznesowe Motorola. Była to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najnowszą technologię w działaniu i przekonać się o jej niezawodności i wydajności.

 

 

Podczas śniadania nasz zespół zaprezentował również naszą innowacyjną platformę ONESTEP AI, która oferuje kompleksowy zestaw narzędzi i rozwiązań AI dla firm każdej wielkości. Platforma została zaprojektowana, aby pomóc organizacjom w automatyzacji procesów, analizie danych i podejmowaniu bardziej świadomych decyzji biznesowych.

 

Wydarzenie w Fabryce Norblina było wyjątkową okazją do spotkania się z klientami, partnerami i ekspertami branży. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się naszymi osiągnięciami i wspólnie zastanowić się nad przyszłością technologii. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywny udział w dyskusjach. Cieszymy się na kontynuację współpracy i wspólne odkrywanie nowych możliwości technologicznych.

 

 

 

Partnerzy: