Znaczenie chmury będzie tylko wzrastać. Cloud Computing Forum 2011

28.06.2011

Udostępnij

Zawsze staramy się być tam, gdzie prezentowane są najnowsze technologie IT. W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w Cloud Computing World Forum. Forum miało miejsce w dniach 21-22 czerwca 2011 w Londynie.

Spotkania, prezentacje i wykłady były udziałem największych firm IT a wzięło w nich udział ponad 3000 odwiedzających. Dla uczestników przygotowano ponad 70 wystaw i ponad 130 wykładów prowadzonych przez ekspertów z zakresu cloud computing.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja Google, prowadzona przez dyrektora na rynek brytyjski, irlandzki i krajów Beneluxu, Roberta Whiteside, który mówił o usługach Google z zakresu cloud computing, ich zakresie i rosnącej liczbie użytkowników na całym świecie (firma świadczy usługi m.in. dla Daily Telegraph, Rentokill i Jaguar-Land Rover). W drugim dniu forum rozdano również nagrody dla najlepszych firm świadczących usługi cloudowe.

 

Już dziś wiadomo, że przyszłoroczne Cloud Computing World Forum przeniesie się do Earl’s Court i odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2012 roku.