Z dumą sponsorujemy Cerber Motorsport

19.02.2024

Udostępnij

W dynamicznym świecie motorsportu jeden zespół z Polski wyróżnia się ze względu na swoje niezwykłe osiągnięcia i nieustanne dążenie do doskonałości. Cerber Motorsport, działający jako część koła naukowego Auto-Moto Club na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej, robi wrażenie od swojego powstania w listopadzie 2011 roku. Założony przez 17 entuzjastów motoryzacji, Cerber Motorsport przekształcił się w potęgę innowacji i ducha rywalizacji, składającą się z 23 oddanych osób podzielonych na siedem specjalistycznych zespołów: Aerodynamika, Elektronika, Zawieszenie, Układ Napędowy, Podwozie, Marketing oraz najnowsze dodanie, Dział Pojazdów Autonomicznych.

 

 

Głównym celem zespołu jest osiągnięcie czołowych pozycji w prestiżowych międzynarodowych konkursach Formula Student. Te zawody, organizowane corocznie w ponad 15 krajach i przyciągające 770 zespołów z łączną liczbą prawie 31 000 członków, stanowią platformę dla studentów do projektowania, budowy i wyścigów samochodów stylizowanych na formułę przeciwko zespołom z całego świata. Wygrywanie w tych zawodach nie zależy tylko od szybkości; zależy także od czynników takich jak pomysłowość w projektowaniu, planowanie finansowe i umiejętności sprzedaży. Wydarzenia są podzielone na statyczne i dynamiczne konkursy i są oceniane przez ekspertów z branży motoryzacyjnej.

 

Jednym z najnowszych osiągnięć Cerber Motorsportu jest ich wybitna wydajność w konkursie Formula Student Poland i Formula Student Romania. W tych zawodach zespół konsekwentnie dominuje zarówno w wydarzeniach dynamicznych, jak i statycznych, zajmując czołowe pozycje w różnych kategoriach. Ich triumfy obejmują pierwsze miejsca w wyścigach Przyspieszenia, Autokrosie, Skidpadzie, Wytrzymałości, Wydajności, Projektowaniu Inżynieryjnym oraz Kosztach i Produkcji. Wygrali również cały konkurs, potwierdzając swój status liderów w inżynierii motorsportu studenckiego.

 

W Intratelu jesteśmy dumni z tego, że sponsorujemy Cerber Motorsport od ubiegłego roku. Ta współpraca reprezentuje połączenie wspólnych wartości - zobowiązanie do innowacji, doskonałości i dążenia do sukcesu. Wspierając Cerber Motorsport, dążymy do rozwoju ducha kreatywności i postępu technologicznego w następnej generacji inżynierów i innowatorów. Razem dążymy do przekraczania granic, bicia rekorddów i inspiracji innych do nieustannego podążania za swoimi pasjami.