Ponowna recertyfikacja Veeam

13.02.2024

Udostępnij

Z radością dzielimy się fantastyczną wiadomością: udało nam się uzyskać ponowną certyfikację jako:
🥇Gold Veeam Value-Added Reseller (VVAR)
🥈Silver Veeam Cloud and Service Provider (VCSP)

To osiągnięcie pokazuje nasze zaangażowanie w dostarczanie światowej klasy rozwiązań i usług w dynamicznym środowisku zarządzania danymi i technologii chmurowych. Dla nas te certyfikaty to coś więcej niż zwykłe wyróżnienie - to wyraz naszego nieustannego zaangażowania w dostarczanie klientom najbardziej zaawansowanych rozwiązań Veeam w połączeniu z niezrównaną wiedzą i wsparciem.
Jako złoty VVAR firmy Veeam zapewniamy nie tylko produkty, ale także kompleksowe rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb, dzięki którym dane są chronione, dostępne i maksymalnie wykorzystywane. Podobnie, jako Silver Veeam VCSP, jesteśmy gotowi wspierać podróż do chmury za pomocą niezawodnych, bezpiecznych i skalowalnych usług, zapewniając płynne zarządzanie danymi i strategie tworzenia kopii zapasowych w środowisku chmurowym. Osiągnięcie to zawdzięczamy naszemu wyjątkowemu zespołowi, którego zaangażowanie, wiedza i nieustanne dążenie do doskonałości nadal napędzają nasz sukces.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym klientom i partnerom, których zaufanie i wsparcie inspiruje nas do przekraczania granic i ciągłego podnoszenia naszych standardów. W miarę postępów pozostajemy zaangażowani w innowacje, współpracę i przekraczanie oczekiwań. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań do zarządzania danymi, czy rozważasz migrację do chmury, jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię na każdym kroku.