ONESTEP AI bierze udział w targach Automotive w Chicago

13.05.2024

Udostępnij

Zespół ONESTEP AI miał ostatnio przyjemność uczestniczyć w targach Automotive w Chicago, jednym z największych wydarzeń branży motoryzacyjnej w Ameryce Północnej. Chociaż nie mieliśmy stoiska na targach, maksymalnie wykorzystaliśmy czas, uczestnicząc w konferencjach, nawiązując kontakty z liderami branży i budując relacje z potencjalnymi partnerami.

 

 

Mieliśmy przyjemność spotkać się z przedstawicielami jednych z największych firm w branży robotyki i integracji systemów przemysłowych, m.in. Fanuc, ABB, Yaskawa i Kuka. Odbyliśmy również bardzo interesującą rozmowę z firmą z Korei o nazwie fLOATIC.io, która opracowuje zautomatyzowany system kompletacji zamówień, w którym roboty zdejmują towary z półek. fLOATIC.io planuje wykorzystać w swoim systemie Vision AI, ale prace nad tym aspektem projektu jeszcze się nie rozpoczęły, więc istnieje potencjał do współpracy między naszymi dwoma firmami.

 

 

Oprócz nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami, uczestniczyliśmy również w licznych konferencjach na temat najnowszych trendów w branży motoryzacyjnej. Szczególnie interesowały nas sesje poświęcone wykorzystaniu sztucznej inteligencji w produkcji. Sztuczna inteligencja jest wykorzystywana na różne sposoby w celu poprawy wydajności i jakości w branży motoryzacyjnej i z radością obserwujemy, jak ta technologia będzie się rozwijać w nadchodzących latach.

 

 

Bardzo owocnie spędziliśmy czas na targach Automotive w Chicago. Nawiązaliśmy cenne kontakty z potencjalnymi partnerami i poznaliśmy najnowsze trendy w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy przekonani, że te doświadczenia pomogą nam w dalszym rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań AI dla branży motoryzacyjnej.

 

Kluczowe wnioski z targów:

  • Obserwujemy gwałtowny wzrost wykorzystania sztucznej inteligencji w produkcji.
  • Istnieje duże zapotrzebowanie na rozwiązania AI, które mogą poprawić wydajność i jakość w branży motoryzacyjnej.
  • Firma ONESTEP AI jest dobrze przygotowana do wykorzystania rosnącego zapotrzebowania na rozwiązania AI w branży motoryzacyjnej. 

 

Z przyjemnością opracujemy innowacyjne rozwiązań AI, które pomogą uczynić branżę motoryzacyjną bardziej wydajną i produktywna. 

 

 

O produkcie ONESTEP AI

ONESTEP AI to dostawca rozwiązań AI dla przemysłu wytwórczego. Wykorzystujemy sztuczną inteligencję, aby pomóc producentom w poprawie wydajności, jakości i bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania mogą być wykorzystywane przez różnych producentów, w tym firmy z branży motoryzacyjnej, lotniczej i urządzeń medycznych.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ONESTEP AI może pomóc Ci w udoskonaleniu operacji produkcyjnych.