O chmurze w Hannoverze. Intratel na CeBIT 2012

12.03.2012

Udostępnij

W dniach 6 do 10 marca w Hannoverze odbyły się największe międzynarodowe targi rozwiązań ICT, w których już po raz kolejny braliśmy udział.

Grupami docelowymi targów są użytkownicy z branży IT, sektora hurtowego i detalicznego, sprzedaży specjalistycznej, banków, sektora usług, agencji rządowych, nauki i wszyscy pasjonaci technologii. CeBIT oferuje międzynarodową platformę do porównywania bieżących trendów w branży, możliwości współpracy i prezentacji produktów.
Firmy wystawiające się na targach CeBIT 2012 uważają ten sposób prezentacji za bardzo skuteczny. Pozwalają one na zwiększenie liczby zainicjowanych kontaktów i potencjalnych klientów, między innymi dzięki dużej liczbie odwiedzających – około 312 tysięcy.

Podczas CeBIT 2012 odbyło się ponad siedem milionów rozmów biznesowych. Odwiedzający przybywali ze ściśle sprecyzowanymi oczekiwaniami i szybko odnajdywali interesujące ich oferty inwestycyjne, co według organizatorów jest kolejnym dowodem na wyjątkowa skuteczność targów jako platformy generowania potencjalnych klientów.

W targach CeBIT 2012 udział wzięło ponad 4200 wystawców z 70 krajów w tym 74 wystawców z Polski. Polską branżę ICT reprezentowała również nasza firma. Największym zainteresowaniem cieszyły nowe usługi - cloud computing.