Nasz produkt ONESTEP AI na Control Messe Stuttgart

06.05.2024

Udostępnij

Zespół ONESTEP AI z dumą brał udział w Control Messe Stuttgart, wiodących targach automatyki i techniki sterowania. Zaprezentowaliśmy naszą aplikację ONESTEP AI, która umożliwia użytkownikom szkolenie własnych modeli uczenia maszynowego w oparciu o obrazy. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających, a my z radością dzieliliśmy się naszą technologią z szeroką publicznością.

 

ONESTEP AI to potężna i łatwa w użyciu aplikacja, która sprawia, że uczenie maszynowe staje się dostępne dla wszystkich. Dzięki ONESTEP AI użytkownicy mogą szkolić własne modele uczenia maszynowego w oparciu o obrazy, bez wcześniejszej znajomości programowania. Umożliwia to tworzenie niestandardowych rozwiązań dla szerokiego zakresu zastosowań, takich jak wykrywanie wad, rozpoznawanie obiektów i klasyfikację obrazów. 

 

Byliśmy bardzo zadowoleni z odzewu na  targach Control Messe Stuttgart. Nasze stoisko było ciągle oblegane przez zainteresowanych uczestników i odbyliśmy wiele owocnych rozmów na temat potencjału ONESTEP AI. Byliśmy również wdzięczni za możliwość nawiązania kontaktu z potencjalnymi partnerami i klientami.

 

 

Oprócz prezentacji naszej aplikacji na stoisku, mieliśmy również szczęście, że CEO ONESTEP AI, Mariusz Prószyński, wygłosił prezentację na temat danych w sztucznej inteligencji i udostępnianiu uczenia maszynowego firmom. Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem i wzbudziła spore zainteresowanie naszą aplikacją.

 

Mariusz Prószyński omówił kluczowe funkcje i korzyści płynące z ONESTEP AI. Prezentacja była doskonałą okazją dla uczestników, aby dowiedzieć się więcej o aplikacji i jej potencjale do transformacji ich biznesów.

 

 

Chcielibyśmy podziękować Uniwersytetowi Fraunhofera za zaproszenie do udziału w Control Messe Stuttgart. Uniwersytet Fraunhofera jest wiodącą placówką badawczą w dziedzinie uczenia maszynowego, a my jesteśmy zaszczyceni uznaniem nas za jedną z najbardziej innowacyjnych aplikacji w tej dziedzinie.

 

Jesteśmy podekscytowani przyszłością ONESTEP AI. Wierzymy, że nasza aplikacja ma potencjał do zrewolucjonizowania sposobu wykorzystania uczenia maszynowego w przemyśle. Zobowiązujemy się do opracowywania nowych funkcji i możliwości, które sprawią, że ONESTEP AI będzie jeszcze bardziej wydajny i wszechstronny.

 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Control Messe Stuttgart. Doceniamy Państwa zainteresowanie ONESTEP AI i nie możemy się doczekać wiadomości od Państwa.

 

 

O ONESTEP AI

ONESTEP AI to aplikacja do uczenia maszynowego, która umożliwia użytkownikom szkolenie własnych modeli na podstawie obrazów. Aplikacja jest łatwa w użyciu i nie wymaga wcześniejszej znajomości programowania. ONESTEP AI można wykorzystać do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak wykrywanie wad, rozpoznawanie obiektów i klasyfikację obrazów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ