Intratel zabiera klientów na wycieczkę do fabryki Dell Technologies w Łodzi

17.04.2024

Udostępnij

W Intratel, wiodącym dostawca rozwiązań IT, niedawno zabraliśmy swoich klientów na wycieczkę do fabryki Dell Technologies w Łodzi. Wydarzenie było okazją dla klientów na zobaczenie na własne oczy, jak powstają produkty, które kupują i używają.

Wycieczka rozpoczęła się od oprowadzeni po fabryce, gdzie można było obejrzeć proces produkcyjny firmy. zobaczyli, jak Dell Technologies montuje swoje serwery i komputery stacjonarne. Następnie klienci wysłuchali prezentacji, gdzie zostały omówione rozwiązania jakie prezentuje Dell. Nasz kolega Robert przedstawił wdrożenie u jednego z klientów, które opierało się na Dell Data Domain.

Po zwiedzaniu odbył się cykl prezentacji prelegentów z firm Dell Technologies, Intel i Ingram Micro. Prelegenci poruszyli szereg tematów, m.in. najnowsze technologie serwerowe i desktopowe, a także nowe trendy w branży IT.

Po prezentacjach klienci mieli okazję wziąć udział w warsztatach kulinarnych z szefem kuchni. Warsztaty były świetną i interaktywną okazją do nawiązywania kontaktów między klientami i nauki nowych umiejętności kulinarnych.   

 

Intratel jest dumny z partnerstwa z firmą Dell Technologies. Staramy się zapewnic swoim klientom najlepsze możliwe rozwiązania IT. Firma zobowiązuje się do zapewniania klientom wysokiej jakości obsługi i wsparcia, a wydarzenia takie jak zwiedzanie fabryki to tylko jeden ze sposobów, w jaki Intratel wykracza poza oczekiwania, aby spełnić potrzeby naszych klientów.