Intratel z nagrodami w konkursie Best In Cloud 2021

23.05.2021

Udostępnij

To najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży chmurowej w Polsce. Jury magazynu Computerworld, złożone z przedstawicieli nauki oraz praktyków biznesu z największych polskich firm, w konkursie Best In Cloud przyznaje wyróżnienia rozwiązaniom o największej skuteczności i potencjale w cyfrowej transformacji polskich przedsiębiorstw.

 

Jako dostawca usługi chmurowej One Step Cloud zostaliśmy nagrodzeni srebrną statuetką w kategorii „Najlepszy dostawca usług chmurowych w modelu IaaS”. Drugie miejsce zajęliśmy ex aequo z firmą Orange Polska/Integrated Solutions.

Tegoroczne Best In Cloud przyniosło nam - pośrednio - także kolejną nagrodę. III miejsce w kategorii "Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej w ostatnich 18 miesiącach".


Jury Computerworld doceniło realizację w firmie Kwadra, gdzie wdrożyliśmy infrastrukturę chmurową złożoną z serwerów wirtualnych, przestrzeni dyskowej i systemów operacyjnych na potrzeby realizacji usług zbierania i udostępniania danych pomiarowych. 

 

 

Nagrody Best in Cloud zostały przyznane w tym roku po raz dziewiąty. Konkurs od początku towarzyszy konferencji o tej samej nazwie, która co roku przyciąga polskich ekspertów i entuzjastów technologii cloud. Charakterystyka wszystkich nagradzanych rozwiązań publikowana jest na łamach raportu Computerworld Best in Cloud 2021, który już wkrótce ukaże się na łamach tego czasopisma.