Intratel partnerem Dell Technologies Forum 2018

16.08.2018

Udostępnij

Jak najnowsze narzędzia i rozwiązania informatyczne pomagają w rozwoju biznesu? Dokąd prowadzi nas cyfrowa transformacja? Na te i inne pytania eksperci ze świata IT i biznesu będą odpowiadać podczas Dell Technologies Forum - konferencji i targów, które odbędą się  11 września 2018 w Warszawie.

Warszawskie Dell Technologies Forum to jedno z ponad 70 wydarzeń o podobnym charakterze, które na całym świecie umożliwiają zapoznanie się z z bliska z możliwościami technologii Dell w zakresie infrastruktury IT, aplikacji, urządzeń i zabezpieczeń.

 

Jako jeden z kluczowych partnerów Dell, warszawskie Forum współtworzy też Intratel. Na naszym stoisku będzie można porozmawiać z ekspertami w biznesowych rozwiązaniach IT, a w części szkoleniowej pojawimy się z prezentacją studium przypadku.

 

Dell Technologies Forum rozpocznie się 11 września 2018 o 10:00 w budynku Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie. Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna, i można jej dokonać przez formularz dostępny na stronie Dell Technologies Forum Warsaw

 

Zapraszamy - spotkajmy się w Warszawie!