Dell Partner Awards: Intratel z nagrodą Excellence in Marketing

19.05.2021

Udostępnij

To wyróżnienie dla partnerów, którzy nie tylko wykorzystują zasoby udostępnione przez Dell Technologies, ale także prowadzą kreatywne i skuteczne kampanie marketingowe. Podczas tegorocznej gali Dell Technologies Partner Awards Intratel został nagrodzony statuetką Excellence in Marketing.

 

Do nagrody nominowane były 3 firmy najbardziej, spośród kilkudziesięciu polskich partnerów i dystrybutorów Dell, wyróżniające się swoimi działaniami marketingowymi. Cieszymy się bardzo, że to nam przypadł w udziale tytuł zwycięzcy, i dziękujemy całemu zespołowi Dell Technologies Poland za wsparcie i współpracę.

 

Anna Szemiot - Marketing Manager Intratel i Dariusz Daniluk - CEO

 

Intratel był nominowany do nagrody także w kategorii Excellence in Innovation, jako jedna z firm które w ostatnich 12 miesiącach wprowadziła nowe podejścia do rozwiązywania problemów i ulepszone modele sprzedaży.

Intratel ściśle współpracuje z Dell Technologies  od 2012 roku. W 2015 uzyskaliśmy status Premier Partner i Dell Professional Services, by w 2018 zostać jedynym w północno-wschodniej Polsce partnerem platynowym, a w 2021 osiągnąć najwyższy status - Titanium.

 

Czytaj więcej:

Intratel Tytanowym Partnerem Dell Technologies