Cyberbezpieczeństwo we współczesnym świecie - konferencja

21.09.2023

Udostępnij

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy podzielić się z Państwem wnioskami i osiągnięciami z naszej niedawno odbytej Konferencji Bezpieczeństwa IT, która odbyła się wraz z Klasterem Infotech. Wydarzenie to skupiło się na istotnych kwestiach związanych z bezpieczeństwem informacji i infrastrukturą IT, w kontekście dynamicznego rozwoju technologii oraz zmieniającego się środowiska prawnego.

 

Nasza konferencja zgromadziła ekspertów, praktyków i pasjonatów bezpieczeństwa IT z sektora administracji publicznej i prywatnego. Podczas wydarzenia omawialiśmy kluczowe wyzwania wynikające z szybkiego postępu technologicznego, który często przewyższa tempo przekształceń w tych sektorach. Bezpieczeństwo informacji oraz infrastruktury IT wyłania się jako obszar o szczególnym znaczeniu, wymagając stałej i dynamicznej uwagi.

 

Ponadto, w kontekście ciągłych zmian w obowiązującym prawie, omówiliśmy strategie dostosowania się do nowych przepisów oraz sposoby, w jakie należy wdrażać efektywne rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa.

 

Podczas naszej konferencji mieliśmy okazję uczestniczyć w fascynujących prelekcjach oraz udział w panelowych dyskusjach, które prowadzili doświadczeni prelegenci i eksperci z dziedziny bezpieczeństwa IT. Dzięki temu nasze spotkanie stało się cennym źródłem wiedzy i umiejętności dla wszystkich uczestników.

 

Mamy nadzieję, że Konferencja Bezpieczeństwa IT była inspirującym doświadczeniem i pomogła w poszerzeniu wiedzy oraz zrozumieniu aktualnych wyzwań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom, partnerom i sponsorom za udział i wsparcie, które sprawiły, że nasza konferencja była sukcesem.

 

Jeśli przegapiliście to wydarzenie, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie będziemy publikować materiały i relacje z konferencji, a także informacje o przyszłych wydarzeniach związanych z bezpieczeństwem IT. Raz jeszcze dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!