Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

Wdrożenia rozwiązań IT

 

Realizacja złożonych przedsięwzięć IT

Intratel oferuje kompleksową realizację złożonych przedsięwzięć IT, obejmującą wszystkie aspekty i fazy przedsięwzięcia, w szczególności:

 • definiowanie i werbalizacja celów, zakresu, formuły realizacyjnej
 • wsparcie w pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy
 • planowanie architektury biznesowej i technicznej rozwiązań
 • zapewnienie wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji w przedsięwzięciu
 • realizacja (zarówno od strony technicznej jak i zarządczej), audyty
 • monitorowanie realizacji celów


Usługi te w zależności od potrzeb Klienta mogą być świadczone w formie kompleksowej, w ramach której Intratel zapewnia pełną integrację wiedzy pomiędzy różnymi obszarami i aspektami przedsięwzięcia, jak również w formie wsparcia w konkretnych wyodrębnionych obszarach lub fazach przedsięwzięcia.

 

Rozwiązania Microsoft

Od ponad 10 lat INTRATEL ściśle współpracuje z firmą Microsoft w dziedzinie rozwoju i wdrażania najnowszych technologii informatycznych. Przyznanie dla Intratel kompetencji Gold Server Platform jest dowodem, iż współpraca ta przynosi naszym firmom wymierne efekty.

 

Kompetencja Gold to potwierdzenie najwyższego poziomu znajomości i biegłości w technologiach Microsoft oraz najściślejsza współpraca z Microsoft. Aby uzyskać kompetencję Gold należy spełnić rygorystyczne wymagania, ale w zamian, Partnerzy zyskują najszerszy zestaw korzyści płynących z Microsoft Partner Network. Na tym poziomie Partner posiada dostęp do narzędzi i wsparcia udostępnianych przez Microsoft wyłącznie dla najlepszych firm IT na rynku

 

Partnerzy z kompetencjami Gold charakteryzują się najwyższym poziomem umiejętności i wiedzy na temat technologii Microsoft. Partnerzy ci mają możliwość budowania najściślejszych relacji partnerskich z Microsoft i otrzymują dostęp do zasobów i wsparcia technicznego, potrzebnych do wyróżnienia firmy na rynku — między innymi do koordynatora usług pomocy technicznej i bazy wiedzy dla partnerów — oraz otrzymują priorytetowe miejsce w katalogach Microsoft i inne korzyści związane z najwyższym poziomem uczestnictwa w programie.

 

Rozwiązania VMWare

Oferujemy rozwiązania pozwalające zmniejszyć złożoność infrastruktury informatycznej i zautomatyzować zarządzanie przetwarzaniem danych np. w modelu chmury prywatnej lub hybrydowej. Ułatwiamy klientom korzystanie z infrastruktury jak z usługi. Dzięki nam możesz wykorzystać ogromne możliwości, jakie daje wirtualizacja, i zbudować kompletne rozwiązanie zapewniające ciągłość biznesową.

 

Posiadamy certyfikację VCP (VMware Certified Professional). Wdrażamy rozwiązania:

 • VMware vSphere
 • VMWare vCenter
 • VMware vCloud,
 • wirtualizację Desktopów VMWare View
 • automatyzujemy i oprogramowujemy przepływ zadań przy użyciu oprogramowania VMware vCenter Orchestrator

Oferowane rozwiązania oparte na VMWare pozwalają obniżyć nakłady inwestycyjne oraz koszty operacyjne, poprawić elastyczność, zapewnić ciągłość biznesową, podnieść poziom bezpieczeństwa oraz wspierają działania w zakresie ochrony środowiska.