Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

Finanse

Wysokie wymagania klientów banków i firm ubezpieczeniowych wymuszają, by rozwiązania informatyczne stały na najwyższym poziomie. Dlatego Intratel opiera swoje produkty i usługi na infrastrukturze, spełniającej najwyższe wymagania co do jakości i niezawodności. Tworzymy rownież i wdrażamy aplikacje własne oraz rozwiązania naszych partnerów, globalnych dostawców oprogramowania. Świadczymy pełne zakres usług - od konsultacji po analizę, od integracji po szkolenia i serwis powdrożeniowy.

W ofercie kierowanej do instytucji finansowych znajdują się:

  • aplikacje i systemy przeznaczone dla instytucji finansowych
  • usługi i narzędzia do badania wydajności infrastruktury i aplikacji IT
  • centra przetwarzania danych oraz systemy zarządzania cyklem życia informacji, ciągłości pracy i odzyskiwania danych
  • bezpieczeństwo transakcji elektronicznych
  • tworzenie dedykowanych aplikacji biznesowych
  • narzędzia do tworzenia zintegrowanych raportów na podstawie danych z różnych baz
  • usługi związane z bazami danych – testowanie, weryfikacja, technologie wirtualizacji zasobów (macierze, backup, serwery)
  • kompleksowa opieka nad infrastrukturą IT w instytucjach finansowych, w tym outsourcing. Serwis na najwyższym poziomie z zachowaniem SLA dla instytucji bankowych zarówno w zakresie sprzętu i oprogramowania użytkowego, jak i zaawansowanych systemów IT oraz sieci teleinformatycznych dla bankomatów i placówek banku

 

Intratel stawia do Państwa dyspozycji personel najwyższej klasy – konsultantów doskonale rozumiejących realia polskiego biznesu. Potrafimy określić potrzeby informatyczne danego przedsiębiorstwa oraz dobrać najlepsze rozwiązania dla konkretnego problemu.

Zrealizowaliśmy z sukcesem projekty informatyczne w wielkich grupach o miliardowych obrotach, liczących kilkanaście przedsiębiorstw w kraju i za granicą, a także w firmach, które rozpoczynały swą działalność od kilkuosobowego warsztatu. Możemy poszczycić się autorskimi rozwiązaniami.

Dysponujemy praktycznymi narzędziami informatycznymi i wiemy, jak wykorzystać najsilniejsze strony każdego z nich.

 

Skontaktuj się z nami!