Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

Wirtualizacja stacji roboczych w chmurze Intratel

Intratel wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi dostępu do wirtualnych stacji roboczych udostępnia w modelu cloud computing w pełni skonfigurowane środowisko VDI (Virtual Desktop Infrastructure) zbudowane w oparciu o rozwiązania VMware View oraz Dell.

 

Korzyści dla klientów korzystających z usług cloud Intratel:

 • vmware view ipadUsprawnione zarządzanie i kontrola
  VMware View Manager umożliwia centralne zarządzanie wszystkimi pulpitami w centrum przetwarzania danych i natychmiastowe dostarczanie pulpitów nowym użytkownikom, wydziałom czy biurom. Tworzenie natychmiastowych klonów z centralnego obrazu i tworzenie dynamicznych pul pulpitów dla szybkiego dostarczania i aktualizacji.
 • Niższe koszty
  VMware View obniża ogólne koszty przetwarzania pulpitowego do 50% poprzez centralizację zarządzania, administracji i zasobów oraz usunięcie infrastruktury IT z oddalonych biur.
 • Lepsze bezpieczeństwo
  Ponieważ wszystkie dane są utrzymywane za korporacyjną zaporą (firewall), VMware View minimalizuje ryzyko i utratę danych. Wbudowane szyfrowanie SSL zapewnia bezpieczne tunelowanie do wirtualnych pulpitów z niezarządzanych urządzeń.
 • Większe zadowolenie użytkowników końcowych
  Protokół wyświetlania VMware View PCoIP zapewnia lepsze doświadczenie użytkownika końcowego w dowolnej sieci. Adaptacyjna technologia zapewnia optymalizowaną dostawę wirtualnego pulpitu zarówno poprzez LAN jak i WAN. Obsługuje najszerszą listę przypadków zastosowań i opcji wdrożeń jednym protokołem. VMware View zapewnia dostęp do spersonalizowanych wirtualnych desktopów wraz z aplikacjami, danymi użytkowników końcowych i ustawieniami w każdym miejscu i w każdej chwili.
 • Lepsza elastyczność biznesowa i elastyczność użytkownika
  VMware View Manager dopasowuje się do zmiennych potrzeb biznesowych, jak dodawanie nowych użytkowników pulpitów lub grup użytkowników, jednocześnie zapewniając spójne doświadczenie każdemu użytkownikowi z dowolnego punktu sieci.
 • Niezawodna ciągłość biznesu i przywracanie po katastrofie
  VMware View jest zbudowany na wiodącym w branży VMware vSphere i może automatyzować tworzenie kopii zapasowych pulpitu i przywracanie procesu biznesowego w centrum przetwarzania danych.