Lista kompetencji z roku na rok dłuższa. Intratel ponownie ze statusem Dell Platinum Partner

20.03.2020

Udostępnij

Niemal 20 kompetencji potwierdzonych certyfikatami i status Dell Cloud Service Provider.  To bilans kolejnego roku współpracy Intratel z Dell Technologies.

8 lat partnerstwa

 

Intratel ściśle współpracuje z Dell Technologies  od 2012 roku. W 2015 uzyskaliśmy status Premier Partner i Dell Professional Services, by w 2018 zostać jedynym w północno-wschodniej Polsce partnerem platynowym.

 

Coraz więcej certyfikacji i nowy poziom współpracy

 

Rozwijając naszą autorską usługę chmurową – One Step Cloud, dołączyliśmy w tym roku do nowego programu Dell Technologies – Cloud Service Provider. Dzięki programowi Intratel zapewni klientom korzystniejsze warunki zakupu lub wynajmu infrastruktury przeznaczonej do wykorzystania w ramach usług One Step Cloud.

 

Ostatni rok to także wzrost poziomu kompetencji firmy potwierdzony wieloma certyfikacjami. Udało się nam podtrzymać i rozwinąć już obecne w firmie umiejętności oraz pozyskać nowe – związane m. in. z aplikacjami biznesowymi i Data Intelligence.

 

Kompetencje = realne korzyści dla klientów

 

Powiększająca się liczba kompetencji nie oznacza jedynie, że pogłębia się wiedza inżynierów, którzy zdają egzaminy na poszczególne certyfikacje.

 

Certyfikaty przekładają się na wzrost znaczenia firmy w programie partnerskim Dell, a więc i możliwość uzyskania dla naszych klientów wyższych rabatów na zakup sprzętu i infrastruktury.

 

Intratel wspiera klientów także w pozyskiwaniu finansowania na projekty informatyczne – więcej o  naszej ofercie Dell Financial Services dowiesz się tutaj.