Intratel wspiera Technotalent. Trwa nabór do konkursu

27.09.2019

Udostępnij

Jeszcze do o 15 października 2019 roku trwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału w szóstej edycji konkursu Technotalent. Intratel wspiera inicjatywę od 2013 r.

 

Uczestnicy rywalizują w następujących kategoriach: Technika, Wyzwanie Społeczne, Biznes, Design, Technotalent Politechniki Białostockiej 2019 oraz Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2019. Podobnie jak w poprzednich latach zostanie również przyznana nagroda dla najlepszego zespołu uczniowskiego i opiekuna zwycięskiego projektu uczniowskiego. W Konkursie Technotalent 2019 do wygrania są nagrody finansowe, których łączna wartość wynosi 53 000 zł oraz nagrody specjalne.

 

Każdy uczestnik konkursu ma szansę na udział w specjalnym programie wsparcia uzdolnionych osób z regionu północno-wschodniej Polski realizowanym przez Fundację TECHNOTALENTY i firmy partnerskie fundacji.

 

Projekty można rejestrować do 15 października za pośrednictwem strony http://technotalenty.pl/konkurs2019/ Zgłoszony do rywalizacji projekt powinien zakładać wykorzystanie przy jego realizacji nowoczesnych technologii.