Dell PowerEdge z AMD EPYC trzeciej generacji

03.03.2022

Udostępnij

 

 

 

Serwery Dell EMC PowerEdge z technologią AMD EPYC zaprojektowano z myślą o sprostaniu najbardziej wymagającym obciążeniom roboczym — od brzegów przez chmurę po rdzeń. W połączeniu z naszym zintegrowanym systemem zarządzania IT OpenManage serwery PowerEdge do montażu w szafie serwerowej umożliwiają skupienie się na rozwoju firmy.

 

 

 

Oferta serwerów PowerEdge z technologią AMD EPYC zapewnia zrównoważony ekosystem, który pomaga Twojej firmie osiągnąć:

 

  • Szybsze i bardziej konkurencyjne wyniki
  • Efektywne zarządzanie centrum danych
  • Kompleksowe bezpieczeństwo infrastruktury

 

Sprostaj zmieniającym się wymaganiom obliczeniowym dzięki platformie zaprojektowanej w celu optymalizacji najnowszych osiągnięć technologicznych w zakresie procesorów, pamięci, sieci, pamięci masowej i akceleracji Szybko reaguj na możliwości biznesowe dzięki inteligentnym systemom, które współpracują ze sobą i niezależnie, zapewniając ustawione parametry.

 

 

 

Serwery stelażowe z jednym procesorem zapewniają ekonomiczną równowagę między wydajnością a pojemnością pamięci masowej, ułatwiając obsługę IT. Serwery PowerEdge do montażu w szafie serwerowej firmy AMD zapewniają dwuprocesorową wydajność w jednoprocesorowej obudowie o wysokości 1U.

 

 

 

 

Dwuprocesorowe serwery stelażowe oferują szeroką gamę funkcji, aby sprostać bardziej wymagającym obciążeniom. Serwery PowerEdge z technologią AMD zapewniają przełomową wydajność, skalowalność i wyjątkowy całkowity koszt posiadania.