25 lat! Intratel świętuje jubileusz

22.12.2022

Udostępnij

Rok 2022 był okazją do świętowania w Intratelu. Stworzyliśmy nowe projekty, poznaliśmy wspaniałych ludzi a do tego świętowaliśmy 25 lat działalności. Ten czas to ciągły wzrost i nowe perspektywy. W ciągu 25 lat świat przeżył popularyzację i upadek płyty CD, pożegnał się z dyskietkami, zobaczył narodziny smartfonów. W tym czasie w Intratelu rozrósł się zespół, powstały nowe działy, zmieniła się siedziba, znaleźliśmy partnerów biznesowych, zaczęliśmy pracować i tworzyć w nowych technologiach. Nic z tego by się nie udało gdyby nie praca wspaniałego zespołu ludzi.  

Z tej okazji spotkaliśmy się w zamku Ryn by wspólnie świętować sukces!

Wraz z ekipą z „Biegnącego wilka” nauczyliśmy się powozić psimi zaprzęgami. A także dowiedzieliśmy  się dużo o życiu Indian, posiadaniu pasieki i życiu zgodnie z naturą.

 

Każde świętowanie musi zakończyć się prawdziwą ucztą. Skorzystaliśmy z okazji by podsumować i powspominać ostatnie 25 lat. 

 

 

 

Największe podziękowania należą się naszym Intratelowym weteranom. Wasz wkład w rozwój firmy i zaangażowanie w wykonywaną pracę było nadzwyczajne, dziękujemy.

Maciej Harasimczuk (22 lata stażu)

Paweł Mikulicz (20 lat stażu)

Paweł Mieleszko (19 lat stażu)

Paweł Kościukiewicz (16 lat stażu)

Mariusz Bakun (15 lat stażu)

Monika Kulesza (13 lat stażu)

Mateusz Sawoń (13 lat stażu)

Robert Świsłocki (13 lat stażu)

Tomek Cudowski (12 lat stażu)

Krzysztof Bielawski (10 lat stażu)

Karol Dargiewicz (10 lat stażu)

Mariusz Tur (8 lat stażu)

Jacek Roszczyk (8 lat stażu)

Rafał Szkiłądź (5 lat stażu)

Maciej Kuwik (4,5 roku stażu)

Maciej Karp (4 lata stażu)

 

Gratulujemy!