Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

Administracja publiczna

Sektor administracji publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej stanowi ostatnio prawdopodobnie największe wyzwanie dla firm oferujących usługi informatyczne. Wzrost ekonomiczny i prawne regulacje związane z członkostwem w Unii Europejskiej, a przede wszystkim niezwykłe wymogi dotyczące bezpieczeństwa danych, kładą na organizacje administracji publicznej nacisk na wyjątkową dbałość o środowisko informatyczne.

 

W tym obszarze specjalizujemy się w systemach dedykowanych, hurtowniach danych, zintegrowanych systemach informatycznych, oprogramowaniu klasy BI (Business Intelligence) oraz infrastrukturze IT.

Produkty oferowane dla administracji publicznej:

  • portale i systemy pracy grupowej
  • systemy zarządzania klasy ERP
  • systemy baz danych
  • systemy controllingowe, budżetowania i hurtowni danych
  • infrastruktura i wirtualizacja zasobów

 

Intratel stawia do Państwa dyspozycji personel najwyższej klasy – konsultantów doskonale rozumiejących realia polskiego biznesu. Potrafimy określić potrzeby informatyczne danego przedsiębiorstwa oraz dobrać najlepsze rozwiązania dla konkretnego problemu.

Zrealizowaliśmy z sukcesem projekty informatyczne w wielkich grupach o miliardowych obrotach, liczących kilkanaście przedsiębiorstw w kraju i za granicą, a także w firmach, które rozpoczynały swą działalność od kilkuosobowego warsztatu. Możemy poszczycić się autorskimi rozwiązaniami.

Dysponujemy praktycznymi narzędziami informatycznymi i wiemy, jak wykorzystać najsilniejsze strony każdego z nich.

 

Skontaktuj się z nami!