Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

Intratel wśród najlepszych partnerów Dell

Już po raz piąty, podczas uroczystej gali Partner Awards, Dell EMC przyznało nagrody partnerom, którzy wykazali się w zeszłym roku największym zaangażowaniem i skutecznością w sprzedaży produktów i rozwiązań tego producenta.

Read more...

Intratel Partnerem GOLD SonicWall

SonicWall to wiodący na świecie producent rozwiązań w obszarze cyberbezpieczeństwa. Intratel, jako Partner Sonicwall, od tego roku wdraża te rozwiązania oficjalnie na poziomie GOLD.

Poziom partnerski GOLD daje naszym klientom gwarancję jakości i pewność, że otrzymują dobrze zaprojektowane rozwiązanie instalowane przez prawdziwych ekspertów ds. bezpieczeństwa sieci.

Więcej o Sonicwall.

Dell EMC TX Club Focus. Pierwsze warsztaty już w lutym

TX Club Focus to nowa inicjatywa Dell EMC Polska - cykl ściśle technicznych warsztatów z kluczowych technologii Dell EMC. Pierwszy z nich, w terminie do wyboru - 22 lutego lub 15 marca - będzie dotyczył rozwiązań wspierających zarządzanie i monitorowanie infrastruktury serwerowej.

Ich możliwości zaprezentuje Marek Urbaszek

Read more...

Przetwarzanie w chmurze i realizacja projektów IT. Kolejne usługi Intratel z gwarancją bezpieczeństwa

To już kolejne – po przyznanym we wrześniu 2018 certyfikacie dotyczącym projektowania i wdrożenia systemów IT, usługi utrzymania systemów IT i usług przetwarzania w chmurze – dokumenty potwierdzające bezpieczeństwo usług Intratel.

Read more...